Opinie nowożeńców

Kasia&Dominik

Filip to najlepszy fotograf ślubny, jakiego mogliśmy sobie wymarzyć. W momencie jak spotkaliśmy się po raz pierwszy, a Filip w sposób skromny ale szalenie sympatyczny opowiedział nam o sposobie swojej pracy – wybór był tylko jeden. Zdecydowaliśmy się na pakiet z sesją narzeczeńską - polecam w 100 %!!! Filip to profesjonalista w każdym calu, a przy tym megamiły i zawsze uśmiechnięty człowiek. Po ślubie nie mogliśmy się doczekać sesji plenerowej – było równie wspaniale, Filip wybrał na sesję magiczne miejsca, będziemy wspominać plener jeszcze bardzo długo. 

Współpraca była najlepsza na świecie. Filip idealnie wtapia się w gości, znajomi, rodzina, wszyscy zachwyceni, każdy czuł się swobodnie. Zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie, i są po prostu genialne. Tak uchwycone momenty, nie da się tego opisać <3

DZIĘKUJEMY!!! Jak już kiedyś powiedzieliśmy - dla nas (i myślę, że nie tylko dla nas, ale dla każdego kto zobaczy bliżej efekty Twojej pracy) jesteś numerem 1, i to nie tylko w samej Małopolsce. Polecamy z całego serca  <3 <3

Read More
Filip MatejczykComment
Sylwia&Arek

Najlepszy! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Filipem 😊 wszystko na luzie, atmosfera podczas sesji świetna, dużo śmiechu i pozytywnych emocji ❤️Dzięki Filipowi mamy masę pięknych zdjęć i wspaniałą pamiątkę 😊 Dziękujemy

Read More
Filip MatejczykComment
Kasia&Daniel

Najlepszy fotograf na świecie! ❤️

Zarówno w czasie ślubu i wesele całkowicie niezauważalny. Wszystko po to by znaleźć i uchwycić najpiękniejsze, pełne emocji momenty! 
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za przepiękne zdjęcia i mamy nadzieję, że to nie nasza ostatnia współpraca! 

Read More
Filip MatejczykComment
Paula&Kamil

Filip to najlepszy fotograf ever! ❤️
Baaardzo sympatyczny, uśmiechnięty i ma w sobie takie coś że człowiek się nie stresuje, że ktoś mu robi zdjęcia 😀
Zdjęcia, które dostaliśmy są na prawdę piękne, a plener to już w ogóle ciężko znaleźć słowa, żeby opisać jak nam się podoba. Tempo oddawania zdjęć ekspresowe 🤩. Jakbym miała wybierać fotografa jeszcze raz to znów wybrałabym Filipa.
Dziękujemy bardzo i polecamy wszystkim

Read More
Filip MatejczykComment
Natalia&Kuba

Najlepszy fotograf jakiego moglibyśmy sobie wymarzyć na swoim przyjęciu :)Perfekcyjnie uchwycił wszystkie ważne momenty. Efekty współpracy są przecudne! Wszyscy goście chwalą bardzo zdjęcia i profesjonalizm Filipa :)Polecam bardzo gorąco! My sami pewnie będziemy jeszcze nie raz (mam nadzieje) korzystać z jego talentu :)

Read More
Filip MatejczykComment
Kuba&Ula

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Bardzo szybko otrzymaliśmy materiał, który wygląda wspaniale! Dzięki wielkie, oraz polecam gorąco "

Read More
Filip MatejczykComment